Nejtlustší politik shodil 65 kilo! …a manželka mu vlezla do kalhot!

5. září 2013  ahaonline.cz

Nejtlustší politik Česka doslova mizí před očima! Z plzeňského hejtmana Milana Chovance (43, ČSSD) je polovina. Ještě loni měl vypasený vládce kraje při výšce 187 centimetrů blahobytných 175 kilo. Pak se naštval a dnes už má jen 110 kilogramů.

Chovancovi se denní odříkání a radikální změna jídelníčku vyplatila. Do jeho starých kalhot se teď vejdou s manželkou oba. „Nejdřív si to ale musí každý srovnat v hlavě a pak sám chtít,“ říká Chovanec. Že je zle, si hejtman uvědomil až když mu manželka Jaroslava (42) zamkla řetězem ledničku.

„Řetěz ale těsně nedoléhal. Byla tam mezera, kterou se dala protáhnout ruka. Toho manžel využil a na co dosáhl, to sežral. Klidně i kostku másla,“ vzpomíná Jaroslava.

Vůli hubnout musí mít hejtman obdivuhodnou. Každý den totiž vidí, jak se manželka před ním cpe, a přesto je stále štíhlá. „Slintal jsem hlady, když jsem viděl, jak se láduje. Teď už mi to nevadí. Mám svůj nový jídelníček a k tomu původnímu se v žádném případě vracet nechci,“ slibuje Chovanec.

Někdejší jídelníček

snídaně: párky z hořčicí, tři rohlíky, plátková sýr, šunka, salám

oběd: hovězí polévka, svíčková se sedmi knedlíky, pivo dvanáctka, moučník

svačina: balíček sušenek

večeře: vepřo-knedlo-zelo, pivo dvanáctka, čokoládové sušenky, vlašský salát, dva rohlíky, tuňák v oleji, dva rohlíky, půl skleničky nutely

Dnešní jídelníček

snídaně: ovocný koktejl z borůvek, jahod a malin s proteinovým exkraktem

svačina: 1 grapefruit

oběd: losos na olivovém oleji s grilovanou zeleninou

večeře: zeleninový salát, nízkotučná mozarela, kozí sýr

+ denně vypije 3 až 4 litry vody bez bublinek ochucené limetkou.

http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/90136/nejtlustsi-politik-shodil-65-kilo-a-manzelka-mu-vlezla-do-kalhot.html